4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vordingborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vordingborg er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, villaen på Færgegaardsvej 2 og villaen på Sct.Clemensvej 80.
Villaen på Færgegaardsvej 2 byder på en rummelig boligoplevelse med sine 276 kvadratmeter, fordelt på 8 rum. Beliggende på en stor grund på 2392 kvadratmeter, er ejendommen ideel for dem, der søger god plads både indendørs og udendørs.
En anden spændende mulighed er villaen på Sct.Clemensvej 80. Denne bolig tilbyder et hjem på 172 kvadratmeter, hvilket er fordelt på 5 rum. Ejendommen ligger på en grund på 742 kvadratmeter, hvilket giver passende udendørsarealer til en mindre familie.
Priserne for de to ejendomme afspejler deres størrelse og omgivelser. Færgegaardsvej 2 har en pris på 4.295.000 DKK, mens Sct.Clemensvej 80 fås til 1.595.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.